طراحی وبسایتهای CMS

طراحی وبسایت CMS

چنانچه نیاز به دستکاری مداوم و ایجاد تغییرات در وبسایت خود دارید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از یک وبسایت CMS به جای وبسایتهای استاتیک است. یک وبسایت سیستم مدیریت محتوا (CMS) به شما، شرکا و یا کارمندانتان اجازه می دهد که از طریق یک پنل رمزگذاری شده به ویرایش و تغییر محتوای سایت بپردازید؛ و برای انجام این امور نیازی به داشتن دانش تخصصی کامپیوتر و یا برنامه نویسی وب نیز نمی باشد.

کارهایی که ما برای شما انجام می دهیم

ما پلتفرمهای CMSی را برای مشتریانی طراحی می کنیم که نیازمند یک راه حل شسته و رفته برای داشتن یک وبسایت و یا سیستمی وب-پایه هستند. برخی از مزایای قابل توجه سیستمهای CMSی ما عبارتند از:

جنبه های طراحی سادۀ CMSهای ما

سیستمهای مدیریت محتوای (CMS) سهل العمل ما شما را قادر می کند که به آسانی به ایجاد، ویرایش، و نشر محتوای وبسایتتان بپردازید. برخی از این قابلیتها عبارتند از:

خدمات تخصّصی ما برای شما

طراحی و توسعۀ تمپلیت

به شما تمپلیتی خواهیم داد که علاوه بر استانداردهای لازم برای ساختن سایتتان، به لحاظ ظاهری و همچنین سازگاری با موتورهای جستجو نیز بهینه سازی شده باشد.

ساختن CMS سفارشی

چنانچه قصد درست کردن یک اپلیکیشن سفارشی دارید که در CMSهای از پیش طراحی شدۀ ما وجود نداشته باشد، نگران نباشید چون ما آن را برایتان ایجاد خواهیم کرد.

انتقال سایت

اگر به دنبال این هستید که سایت موجودتان را به یک سایت ساده CMSی منتقل کنید، نگران نباشید چون ما این کار را برایتان انجام می دهیم.

زمان آن رسیده که

پروژۀ خود را آغاز کنید​

ما به شما را در این راه و رسیدن به اهدافتان یاری خواهیم کرد