خلّاقیت، هنر ماست

سرگذشتِ ما

شرکت بلوک اندیشه یک مؤسسۀ آموزشی و پژوهشی، و حاصل همکاری و همفکری گروهی از استادان دانشگاه و کارشناسان مختلف در زمینۀ فن آوری اطلاعات و تحلیل داده ها است که در داخل و خارج از کشور عزیزمان ساکن هستند. این شرکت با بکارگیری اجرای پروژه های عملی در زمینۀ وب سعی بر آن دارد که ضمن انجام پروژه های تجاری، همزمان به آموزشهای نظری وعملی هنرجویان زیر نظرکارشناسان خود بپردازد تا از این طریق به ایشان شانس درک شرایط واقعی یک پروژه ، مشکلات و چگونگی انجام آن را نیز بدهد. سرعت، کیفیت و یکپارچگی پروژه های ما علاوه بر دانش و تجربۀ کارشناسانمان، به سیستم مدیریت پروژه و ارزیابی مداوم ما از آنها نیز بستگی دارد. استفاده از بروزترین و کارآمدترین تکنولوژیهای موجود همواره در دستور کار ما قرار دارد تا از این راه ضمن اجرای بهتر و مؤثرتر پروژه ها، اسباب رضایت هرچه بیشتر مشتریانمان نیز فراهم آید.

فلسفۀ کار ما

فلسفه شرکت ما به دو اصل کیفیت و مشتری مداری تکیه دارد. بر پایۀ این اصول سعی کرده ایم که خواسته های مشتریانمان را چه در زمینۀ تجاری و چه در زمینۀ آموزشی و پژوهشی به بهترین نحو ممکن برآورده سازیم.

رسالت کار ما

همچون فلسفۀ کارمان، رسالت ما نیز بر پایۀ ارائۀ بهترین سرویسها به مشتریانمان و نیز در اختیار گذاشتن تجارب دیرین و دانش خود به هنرجویانمان قرار دارد.

اینستاگرام

گروه طراحی و توسعۀ وب

با در دست داشتن یک گروه زبده از متخصصان طراحی و توسعۀ وب، بلوک اندیشه بر این باور است که می تواند با طراحی درست،  سه جنبۀ اساسی را برای ارتباط ساده و مؤثر با کاربران هر وبسایت در آن بگنجاند؛ این سه جنبه عبارتند از: کاربردی بودن، سهل الاستفاده بودن، و خوش نما بودن. با رعایت این جنبه ها و همکاری نزدیک با شما، ما می توانیم وبسایتی را برای شما طراحی و توسعه دهیم که قادر باشد پیامها و اهداف کسب و کار شما را به بهترین صورت به مخاطبانتان برساند.

گروه بازاریابی آنلاین

این گروه شامل کارشناسانی است که در حیطه های گوناگون بازاریابی آنلاین فعالیت دارند؛ از بهینه سازی موتورهای جستجو گرفته تا برندسازی دیجیتال و بازاریابی موبایلی. اعضای این گروه می توانند با اجرای کمپینهای ایمیلی و معرفی کسب و کار شما در رسانه های اجتماعی مراتب شهرت هرچه بیشتر و مؤثرتر محصولات و یا کسب و کار شما را فراهم آورند.  تعیین محتوای تبلیغاتی برای کسب و کارها از وظایف اصلی ایشان می باشد. همچنین طراحی و توسعۀ اپلیکیشنهای موبایلی نیز در چارچوب کاری برنامه نویسان این گروه قرار دارد که با همکاری تنگاتنگ با گروه طراحی و توسعه، اجرا و انجام می شود.

زمان آن رسیده که

پروژۀ خود را آغاز کنید​

ما به شما را در این راه و رسیدن به اهدافتان یاری خواهیم کرد