بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی

بازاریابی موبایلی بروزترین دستاورد تکنولوژی ارتباطات است که به کسب و کارها برای به دست آوردن و جذب مشتریان جدید، و همچنین حفظ و تشویق مشتریان پیشین برای خرید و استفادۀ بیشتر از خدمات کسب و کار کمک می کند. ما می توانیم شما را زمینه راه اندازی کمپینهای موبایلی و ارتباط با مشتریانی که از این روش به دست می آورید، و حفظ ایشان برای استفاده از محصولات و خدماتتان  یاری کنیم.

خدمات تخصّصی ما برای شما

بازاریابی موبایلی روشی پرطرفدار در علم بازاریابی و جذب مشتری است. درسالهای اخیر و به لطف ارزانتر شدن سخت افزار و نرم افزارهای موبایلی، تعداد کاربران تلفنهای همراه روز به روز در حال افزایش است و این خود باعث بوجود آمدن علم بازاریابی موبایل و جنبه های گوناگون مرتبط با آن شده است. این تعداد گسترده از کاربران و در نتیجه تنوع گوناگون سلایق ایشان، کار را برای متخصصان فن بازاریابی موبایلی و راه اندازی کمپینهای کارآمد مشکلتر کرده است؛ با این وجود درصورت تعریف محتوای مناسب، برنامه ریزی درست و اجرای دقیق آن، این روش کارایی بالایی خواهد داشت. خدمات ما به شما در سه ردۀ کلی قرار می گیرند:

توسعۀ اپلیکیشنهای موبایل

کارشناسان و برنامه نویسان با تجربه ما آماده هستند تا در صورت نیاز شما، اپلیکیشنهای مناسب کارتان را به صورت واکنشگرا و سازگار با موبایل، با بکارگیری بروزترین نسخه های HTML و CSS برایتان فراهم آورند.

وبسایتهای موبایلی

خدمات ما همۀ جنبه های این حیطه، از استراتژی و تعیین محتوا گرفته تا طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشنهای موبایلی را پوشش می دهد.

بازاریابی پیامکی

ما می توانیم پلتفرمهای بازاریابی پیامکی را به صورت سازمان بندی شده برای کسب و کارتان ایجاد کنیم. این پلتفرمها  قادرند امکان ارتباط و تماس در هر لحظه بین شما و مشتریانتان را فراهم آورند.

شهرت و روش کار ما

شرکت بلوک اندیشه تا کنون خدمات بازاریابی موبایلی خود را به شرکتها و کسب و کارهای گوناگونی از کوچک تا بزرگ عرضه کرده است. در این راستا توان تکنولوژی و پلتفرمهای موبایلی ، و نیز مدیریت کارآمد ما در کنار کانالیزه کردن درست سرویسهای پیامکی و کدهای QR، تجارب خوشایندی از خدمات ما را در طول دورۀ بکارگیریشان برای مشتریانمان به جا گذاشته اند. با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای انتخاب و اجرای پلتفرم مناسب کسب و کارتان راهنمایی کنند.

سرویسهای بازاریابی موبایلی ما

خدمات بازاریابی موبایلی ما شامل موارد زیر است :

  • وبسایتهای موبایلی
  • بازاریابی پیامکی
  • کمپینهای جستجوی موبایلی
  • تجارت موبایلی
  • بارکدهای دو بعدی و کدهای QR
  • توسعۀ اپلیکیشنهای موبایلی
  • اجرای کمپینهای نمایشی بازاریابی موبایلی

زمان آن رسیده که

پروژۀ خود را آغاز کنید​

ما به شما را در این راه و رسیدن به اهدافتان یاری خواهیم کرد