آژانس املاک

اندیشه

لوگو

به سایت بزرگترین و کاملترین بانک اطلاعات املاک در منطقۀ اندیشه خوش آمدید

خرید و فروش

۰۲

۰۱

۰۱

۰۵

آژانس املاک

اندیشه

به سایت بزرگترین و کاملترین بانک اطلاعات املاک در منطقۀ اندیشه خوش آمدید

۰۱

۰۱

۰۵

درباره ما

املاک اندیشه با بیش از ده سال سابقه در امر خرید و فروش و معاملات مسکن و مستغلات و همچنین بهره گیری از کارشناسان زبده در خدمت شماست تا شما را برای رسیدن به بهترین گزینه ها یاری دهد. اعتبار ما اعتماد شما و صدها مورد موفق در انجام امور ملکی می باشد.

امروزه اینترنت جزء جدایی‌ناپذیر اززندگی‌ ماست. تقریباً تمامی کسب ‌و‌کار‌ها از کوچک و ساده‌ گرفته تا فروشگاههای آنلاین بزرگ و پیچیده، همگی به اینترنت وابسته هستند. بنابراین پیش‌بینی نتایج محرومیت از اینترنت بر روی کسب‌و کار‌ها آن‌قدر سخت و دشوار نیست.

اعتماد شما اعتبار و موتور حرکت ماست

آژانس‌های مسکن تنها راه ارتباط قانونی، مطمئن و رسمی بین عرضه‌کنندگان و متقاضیان مسکن و املاک هستند. ما در آژانس املاک اندیشه برآنیم تا به مدد کارشناسان مجرب خود و همچنین امکانات اطلاعرسانی اینترنتی خود، زمینه‌ ای شفاف از وضعیت املاک و مستغلات تحت پوشش خود را برای مشتریانمان فراهم آوریم. در این راه تلاش ما این است که با انعکاس اطلاعات دقیق، به‌روز و واقعی، ضمن افزایش قدرت انتخاب مشتریان، بازار فعلی مسکن را نیز از حالت سنتی و کم بازده خارج کرده و آن را به سهم خود با جدیدترین فناوری‌ها و تکنولوژیهای روز به سمت جلو پیش ببریم.

پیچیدگی و گستردگی بازار املاک و مستغلات، نیاز به مشاورۀ تخصصی با کارشناسان مربوطه را برای کمک در تصمیم گیری ایجاب می‌کند؛ با این وجود یافتن مشاور امین و کاردان همواره یکی از دغدغه های اصلی خریداران و فروشندگان می باشد. املاک اندیشه سعی دارد تا با بکارگیری هرچه بیشتر از زبده ترین و متعهدترین کارشناسان مسکن، امکان معامله ای منصفانه، آسان و به دور از خطرات معامله با واسطه‌های غیرقانونی را برای خریداران و فروشندگان محترم فراهم آورد‌.

آرش پشمچی

مالک آژانس

الهام غلامی

کارشناس رهن و اجاره

علی حسینی نسب

کارشناس زمین و باغ

لیلا خاتمی

وکیل و کارشناس امور حقوقی

تماس با ما

ایمیل:   contact@andishehblock.com

آدرس:  تهران،شهرک اندیشه، بلوار دنیامالی، ارغوان دهم، پلاک ۱۵/۱، کد پستی: ۳۳۵۴۳۵۱۶۲۳.

با مشاوران ما بطور مستقیم در تماس باشید